دانلود کتاب راز موفقیت – آنتونی رابینز

نام کتاب : راز موفقیت
نویسنده : آنتونی رابینز
تقدیم به دوستانی که برای موفقیت میکوشند.
این کتاب الکترونیکی رایگان است، اما شما فکر کنید به بهای گزافی خریده اید! تا حتما خوب بخوانید.
رویای سرنوشت
تصمیم گیری و هدف گذاری
همه ما رویاها و آرزوهایی داریم … همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.
آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا در شرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می شد، وضع امروزی شما چگونه بود ؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و دردویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟
کارهایی که گاه به گاه انجام می دهیم، ملاک نیستند، بلکه اعمال دائمی ما هستند که نقش تعیین کننده دارند. پدر همه اعمال ما چیست ؟ چه عملی در نهایت، تعیین کننده شخصیت و راه زندگانی ماست ؟
پاسخ این پرسش در کلمه تصمیم نهفته است. در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت ما رقم زده می شود. من بیش از هرچیز، اعتقاد دارم که آنچه سرنوشت ما را تعیین می کند، شرایط زندگیمان نیست، بلکه تصمیم های ماست.
چه کسی باور می کرد که ایمان مردی آرام و بی ادعا (حقوقدانی که به اصل مسالمت معتقد بود) چنان قدرتی داشته باشد که امپراطوری وسیعی را واژگون کند ؟ معذالک تصمیم مهاتما گاندی و اعتقاد او به اینکه بدون توسل به خشونت می توان به مردم هند کمک کرد تا دوباره زمام کشور خود را بدست گیرند، یک رشته وقایع زنجیره ای غیرمنتظره را سبب شد.
ببینید یک تصمیم که به موقع و با ایمان کامل به آن عمل می شود، چه نیرویی دارد. هنگامی که خیلیها این کار رویایی غیرممکن تصور می کردند، استقامت و پایبندی گاندی به تصمیمی که گرفته بود، آن رویا را به واقعیتی غیرقابل انکار مبدل کرد. نکته آن است که خود را متعهد کنیم بطوری که نتوانیم از تصمیم خود برگردیم.
اگر شما همین اندازه شور و شوق، ایمان و عمل در خود سراغ داشتید که بتوانید حرکتی توقف ناپذیر را به وجود آوردید، دست به چه اقداماتی می زدید ؟
در درون هریک از ما منابع نیروی عظیمی به ودیعه نهاده شده است که می تواند ما را به کلیه آرزوهای خود و حتی به چیزی بیش از آن برساند. یک تصمیم، می تواند دریچه های بسیاری را به روی ما باز کند و شادمانی یا غم، سعادت یا بی نوایی، با هم بودن یا انزوا، عمر طولانی و یا مرگ زودرس را به ارمغان آورد.
از شما می خواهم که همین امروز تصمیمی بگیرید که بلافاصله موجب دگرگونی یا بهبود کیفیت زندگیتان شود. کاری را که به تعویق انداخته اید انجام دهید … مهارت تازه ای فرا بگیرید … با دلسوزی و احترام بیشتری نسبت به دیگران رفتار کنید … و یا به کسی که چندین سال است با او صحبت نکرده اید، تلفن کنید. فقط بدانید که همه تصمیمها دارای پی آمدهایی هستند. حتی اگر هیچ تصمیمی نگیرید، این خود نوعی تصمیم است.
در گذشته، چه تصمیم هایی گرفته، یا نگرفته اید که بر زندگی امروزی شما تاثیر شدیدی داشته است.
در سال ۱۹۵۵ خانم روزا پارکس تصمیم گرفت که از یک قانون غیرعادلانه و مبتنی بر تبعیض نژادی سرپیچی کند. وی از اینکه در اتوبوس، جای خود را به سفیدپوستی واگذارد امتناع کرد و این عمل او، نتایجی به بار آورد که در آن لحظه به ذهنش خطور نمی کرد. آیا قصد او این بود که ساختار اجتماع را دگرگون کند ؟ قصد او هرچه بود، پایبندی وی به معیارهای عالیتر زندگی، او را به انجام این عمل واداشت.
اگر معیارهایی را که دارید، بالا ببرید و تصمیم واقعی بگیرید که براساس آن معیارها زندگی کنید چه تغییرات شگرفی ایجاد خواهد شد ؟
همه ما، داستان زندگی افرادی را شنیده ایم که علی رغم محدودیتهای شرایط، دست به کاری شگرف زده و به صورت نمونه هایی از نیروی بی کران روح انسان در آمده اند.
من و شما نیز می توانیم زندگانی خود را به صورت یکی از این افسانه ها درآوریم، به شرط اینکه شهامت داشته باشیم و بدانیم که قادریم اختیار اتفاقاتی را که در زندگیمان می افتد به دستگیریم. و اگر هم نتوانیم همیشه اتفاقاتی را که در زندگی مان می افتد کنترل کنیم، دست کم می توانیم بر واکنش های خود نسبت به آن وقایع و بر اعمالی که در مقابل آنها انجام می دهیم مسلط باشیم.
اگر در زندگی شما چیزی هست که از آن ناراضی هستید (مثلا در زمینه روابط، سلامت جسمی و یا شغل) هم اکنون تصمیم بگیرید که بلافاصله تغییری در آن به وجود آوردید.
هرچه بیشتر تصمیم بگیرید، قدرت تصمیم گیری شما بیشتر می شود. همچنان که عضلات بدن در اثر ورزش نیرومندتر می شوند، قدرت تصمیم نیز با تمرین افزایش می یابد.
همین امروز، در مورد دو کار که به تاخیر انداخته اید تصمیم بگیرید: یک تصمیم که گرفتن آن آسان و یک تصمیم که کمی دشوارتر باشد. بلافاصله در جهت عملی کردن هریک از آنها قدمی بردارید و این کار را با قدم دیگری که فردا برمیدارید ادامه دهید. با این عمل، عضلات تصمیم گیری شما نیرومند می شوند و می توانید بزودی تغییراتی بزرگ، در تمامی جهات زندگی خود به وجود آوردید.
باید خود را مقدی کنیم که از اشتباهای خود پند بگیریم، نه اینکه به خود بپیچیم و خویشتن را ملامت کنیم. اگر از خطاهای خود درس نگیریم، ممکن است در آینده نیز آنها را تکرار کنیم. اگر موقتا کشتی تان به گل نشست، بخاطر آورید که در زندگی انسان شکست معنی ندارد، بلکه فقط نتیجه وجود دارد، این ضرب المثل را در نظر داشته باشید : ناشی از تجربهاست و تجربه غالبا نتیجه قضاوت غلط است! (برای خواندن ادامه، فایل را دانلود کنید)

فرمت کتاب : PDF

تعداد صفحات : ۸۳

حجم فایل : ۱۰۶۵ کیلوبایت

لینک دانلود کتاب

پسورد فایل : www.pars-pdf.com


تبلیغات دانلود کتاب و PDF

تبلیغات

دانلود کتاب های فارسی به رایگان

۵ پاسخ to “دانلود کتاب راز موفقیت – آنتونی رابینز”

 1. ۱۳۹۱/۰۱/۰۱ در ۰۷:۱۲ #

  خیلی عالی بود انشائ الله موفق باشی تهیه کننده

 2. عادل
  ۱۳۹۱/۰۱/۰۳ در ۰۹:۵۸ #

  سلام خسته نباشید بسیار جالب بود خیلی راحت دانلود کردم

 3. ۱۳۹۱/۰۶/۱۸ در ۱۱:۳۴ #

  خیلی مرررررررررررررررسی جالب بودvery good

 4. سارا
  ۱۳۹۲/۰۱/۳۰ در ۲۲:۰۹ #

  مرسی مرسی ازاینکه قدم بزرگی برای اینکه بتونیم خودمونو بشناسیم برداشتین من این کتابو دارم بهترین کتابی که تا به حال خوندم ممنون از انتونی رابینز ممنون از شما که کمک کردید به همه انسانهایی که واقعا مسیر زندگیشونو گم کرده بودن و با خوندن این کتاب میتونند در زندگی بهترین باشند

 5. مینا
  ۱۳۹۲/۱۰/۲۰ در ۱۷:۴۳ #

  مرسی از سایت خوبتون

ارسال دیدگاه