چت روم

معرفی چت روم محبوب یک چتروم فارسی

چت-روم-ایرانی

معرفی چت روم محبوب فارسی یک چتروم

سایت پارس کتاب بدین وسیله چت روم محبوب یک چتروم با امکانات فراوان مخصوص چت و گپ جوانان و نوجوانان فارسی زبان سراسر دنیا می باشد.  این چت ظرف مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است طرفداران زیادی پیدا کنند و به یکی از محبوب ترین چت روم های فارسی زبان در اینترنت تبدیل شود.

چت و گفتگوی آنلاین در بین کاربران فارسی زبان بسیار پرطرفدار می باشند و هر روزانه صد ها هزار نفر در چت روم های مختلف اینترنتی مشغول به چت و تبادل نظر می باشند. چت کردن یکی از تفریحات کم هزینه و نشاط آور می باشد.

در ایران کاربران چت روم های اینترنتی در حال افزایش می باشد و هر روزه جوانان زیادی بخشی از اوغات فراغت خود را در چتروم ها سپری می کنند, چت روم ها معمولا از تعدادی روم ( اتاق چت ) تشکیل شده اند که در رابطه با موضوعات گوناگون می باشند.

مقررات چت روم:

 1. از تقلید کردن اسم دیگر کاربران بپرهیزید! در صورتی که اسم انتخابی با اسم دیگر کابران مشابه باشد بار اول اخطار توسط مستر و ادمین جهت تغییر اسم و در صورت توجه نکردن به اخطار از چت روم اخراج میشوند.
 2. در صورتی که از اسم ادمین سایت برای دانلود کتاب استفاده شود پس از اخطار در صورت توجه نکردن از چت روم اخراج میشوند.
 3. تمامی کاربران باید نام کاربری مناسب انتخاب نمایند استفاده از نام های سیاسی ،بی معنیو زشت بدون اخطار قبلی از چت روم اخراج می شوند.
 4. بحث های سیاسی ، جنسیتی ، حزبی ، نژاد پرستی و امثال این ها ممنوع است! در صورت مشاهده در بار اول تذکر در بار دوم محرومیت از صحبت و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند.
 5. از توهین به ادیان مختلف و اعتقادی و کاربران حاضر در روم جدا پرهیز نمایید در غیر اینصورت بدون اخطار قبلی محروم از صحبت شده و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند(مسترها میتوانند با نظر خود نصبت به حرف زده شده عمل کنند و حتی بدون اخطار فرد خاطی را از چت روم اخراج نمایند).
 6. تبلیغات سایت ها و وبلاگ های دیگر   ممنوع میباشد و فرد مورد نظر بدون اختار محروم از صحبت شده و در صورت تکرار از چت روم اخراج میگردند.
 7. در بخش عمومی چت‌روم تنها زبان فارسی/انگلیسی مجاز می‌باشد و استفاده از زبان های دیگر (مثل گویش های محلی) بار اول اخطار و در صورت توجه نکردن محروم از صحبت و در صورت ادامه دادن از چت روم اخراج می شوند.
 8. اشغال فضای چت‌روم با نوشتن بی‌مورد ویا استفاده مکرر از شکلکها به نحوی که باعث پایین آمدن سرعت چت‌روم شود ممنوع می‌باشد فرد برای بار اول اختار و محروم از صحبت بار دوم اختار و محروم از صحبت و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند.
 9. تحریک دیگران به هر نحو ویا نشر اکاذیب در مورد دانلود کردن کتاب های فارسی ممنوع می‌باشد و فرد مورد نظر برای بار اول محروم از صحبت و اخطار و در صورت تکرار از چت روم اخراج می شوند
 10. در صورتی تخلف کاربری ، هیچ‌کدام از کاربران دیگر حق دخالت و تذکر ندارند. تذکر و برخورد با کاربر خاطی فقط به عهده مدیران محترم می‌باشد.
 11. وقت مستر ها را با مشکلات شخصی خود بجز مشکلات روم و سایت نگیرید.
 12. از قرار دادن عکس های سیاسی ، مستهجن یا دختران ایرانی به شدت پرهیز کنید! در صورت مشاهده بدون اختار قبلی از روم اخراج می شوید.
 13. در صورتی که شخصی در پی ام به شما بی احترامی کرد میتوانید روی اسم فرد کلیک کرده و گزینه ایگنور را بزنید! و درباره این موضوع به مسترها پی ام ندهید!
 14. کسانی که لینک روم های دیگر را میدهند بدون اخطار از چت روم اخراج خواهند شد و مسترها باید آی پی آنها را به آدمین سایت اطلاع دهند تا برای همیشه از ورود به سایت محروم شوند.
 15. صحبت از چت روم های دیگر در صورتی که تبلیغ نباشد اشکال ندارد(مستر میتواند با نظر شخصی در این رابطه فرد به فرد مورد نظر اخطار داده و یا از صحبت محروم گرداند)
 16. کاربران روم به هیچ عنوان نمیتوانند به مستر اعتراض کنند و در صورت داشتن مشکل میتوانند از قسمت تماس با ما در سایت به آدمین سایت پیام دهند.
 17. کاربران حق گذاشتن شماره ی تلفن در چت روم را ندارند و در صورت مشاهده اخطار داده شده و در صورت تکرار محروم از صحبت میشوند.
 18. افرادی که از ابزار نقاشی درست استفاده نمیکنند و با خط خطی کردن یا نوشتن باعث پر شدن صفحه میشوند برای بار اول اخطار و در صورت ۳بار تکرار کردن از صحبت محروم شده و در صورت تکرار از چت روم اخراج میشوند
 19. کسانی که از فلش ها استفاده میکنند در صورت که ۳فلش پشت سر هم ارسال کنند بدون اخطار تا ۲بار محروم از صحبت میشوند و در صورت تکرار اخراج میگردند.(کسانی که پشت سر هم فلش میزنند یا در ابزار نقاشی خط خطی میکنند با توجه به نظر مستر بدون اخطار از روم اخراج گردند)