کتاب کاشت موی طبیعی نوشته دکتر وفائی متخصص پوست و مو

نام کتاب : کاشت موی طبیعی

نوشته : دکتر علی وفائی (متخصص پوست و مو)

همه چیز درباره کاشت موی طبیعی

مو از جمله عواملی است که در روابط اجتماعی افراد بسیار موثر بوده تا جائی که موجب قضاوت و پیش داوری هایی نسبت به دیگران شده و به همین دلیل، پاکیزگی و خوش حالت بودن مو دارای اهمیت زیادی برای انسان می باشد.
از سوی دیگر از دست دادن مو غالبا موجب استرس و فشار شدید گردیده به طوری که اکثر افراد طاس به دلیل از دست دادن موهایشان در اضطراب به سر برده و نگران طعنه های اطرافیان می باشند.
کاشت موی طبیعی یکی از راههای جبران طاسی میباشد که در سالهای اخیر به مدد کوشش ها و تحقیقات پزشکان دچار تحولات شگرفی شده، بطوریه در حال حاضر به سختی میتوان کاشت موی طبیعی را در یک فرد تشخیص داد و نتایج این عمل جراحی سرپایی در حال حاضر به طرز شگفت انگیزی طبیعی و زیبا جلوه می کند.
مولف این کتاب، دکتر علی وفائی متخصص پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی تهران است که علاوه بر افتخار عضویت در انجمن متخصصین پوست ایران به شماره عضویت ۱۵۸۴، در انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA) و جامعه بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) در آمریکا هم عضو می باشد. ایشان در سمینارها و کارگاه های آموزشی مرتبط با کاشت مو در کشورهای گوناگون مانند استرالیا، کانادا، آمریکا و لهستان شرکت کرده و اطلاعات به روز در زمینه کاشت مو دارند.
مولف این کتاب در طول چندسال کار تخصصی خود در زمینه کاشت موی طبیعی به موارد زیادی از اقدامات تاسف باز نادرست و غیرعلمی در این حیطه برخورد کرده که متاسفانه موجب خسارات مادی و معنوی فراوان به بیماران شده و همین مطلب انگیزه ای برای تالیف این کتاب شد.
مجموعه حاضر حاصل تجربیات چندساله مولف و کار بر روی صدها بیمار کاشت مو بوده و منظور اصلی از تالیف آن افزایش اطلاعات علمی متقاضیان محترم کاشت موی طبیعی است، بطوریکه بتوانند با چشم باز پزشک خود را انتخاب کرده، در دام افراد غیر پزشک (که متاسفانه به وفور در جامعه دیده می شوند) و اشخاص ناوارد و ناصالح گرفتار نشده و اسیر نتایج نادرست اقدامات درمانی این شیادان انسان نما نگردند زیر نتایج زشت کاشت موی طبیعی در اکثر موارد غیر قابل جبران بوده و فرد مبتلا یک عمر گرفتار تبعات ان خواهد بود.

فرمت کتاب : PDF

تعداد صفحات : ۱۸۶

حجم فایل : ۸٫۵ مگابایت

لینک دانلود کتاب


تبلیغات دانلود کتاب و PDF

تبلیغات

دانلود کتاب های فارسی به رایگان

یک پاسخ to “کتاب کاشت موی طبیعی نوشته دکتر وفائی متخصص پوست و مو”

  1. ۱۳۹۱/۰۷/۱۲ در ۱۰:۴۷ #

    دکتر علی وفائی دارای بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و همچنین عضو انجمن متخصصین پوست کانادا ( CDA ) و عضو جامعه جهانی جراحی ترمیم مو – آمریکا ( ISHRS ) می باشد. ایشان آمادگی دارند که به سؤالات متقاضیان محترم کاشت موی طبیعی در وبلاگ شخص خود در سایت پرشن بلاگ و نیز از طریق ای میل [email protected] در زمینه کاشت موی طبیعی پاسخ دهد. کلینیک دکتر وفائی در تهران – خیابان جردن – خیابان ظفر غربی – پلاک ۳۸۶ قرار داشته و تلفن تماس آن ۸۸۶۵۳۹۷۰ و ۰۹۱۲۸۱۷۵۱۴۱ می باشد. دکتر وفائی فقط در زمینه تخصصی کاشت موی طبیعی فعالیت کرده و لذا خواهشمند است از طرح سؤالات در زمینه سایر موارد خودداری نمایید.

ارسال دیدگاه